+420 603 414 642 info@qsdata.cz
Vyberte stránku
Stolní tiskárny etiket od firmy Zebra

řada ZD600

Pokud záleží na kvalitě tisku, produktivitě, flexibilitě aplikace a jednoduchosti správy, přináší řada ZD600. Stolní tiskárna ZD621 staví na odkazu špičkové řady GX v oboru a je k dispozici v modelech pro tepelný přenos, přímý tepelný tisk, zdravotnictví a RFID. Prémiové tiskárny ZD621 přinášejí průmyslovou kvalitu tisku na kompaktní stolní tiskárnu – nabízejí vysokou rychlost tisku, vynikající kvalitu tisku, jednoduchou správu a zabezpečení.

ZD510-HC

Řešení potisku potisku ZD510-HC kombinuje spolehlivou přímou termotiskárnu ZD510-HC se snadno naplnitelnými kazetami obsahujícími jediné náramky potažené antimikrobiální látkou na trhu – náramky Zebra Z-Band®. Můžete také tisknout náramky pro zábavu, aquapark a zábavu a získáte spolehlivý tisk náramků, který zvyšuje bezpečnost pacientů a produktivitu personálu.

řada ZD400

V návaznosti na dědictví špičkových tiskáren řady GK nabízí řada ZD400 funkce,  které posouvají jednoduchost nasazení a správy, snadnost použití a flexibilitu aplikací a celkové náklady na vlastnictví na novou úroveň. Stolní tiskárna ZD421 je k dispozici v modelech pro přímý termální přenos, termální přenos i pro zdravotnictví. A model kazety s páskou je nejjednodušší termální přenosovou tiskárnou, kterou lze načíst.

řada ZD200

Ne všechny tiskárny jsou vytvořeny stejně, zejména hodnotové modely. Stolní tiskárna řady ZD200 je namísto snižování nákladů za účelem snížení nákladů navržena v kvalitě Zebra, aby poskytovala spolehlivý provoz za dostupnou cenu. Tato tiskárna, která je k dispozici v modelech s přímým tepelným a tepelným přenosem, nabízí základní funkce, které potřebujete – vše zajištěno službou a podporou Zebra.

ZD500 RFID

ZD500R je malý, ale plný funkcí a podporuje Link-OS, což usnadňuje jeho integraci a správu. Díky automatické kalibraci si užijete nižší náklady na média, méně odpadu a méně změn role. Díky funkcím kódování UHF RFID je ideální pro řadu aplikací, jako je maloobchodní značení, výroba, vláda a sledování zdravotní péče.